Про нас

Раді вітати на сайті FormaTista. Ось уже 5-тий рік ми готуємо напівфабрикати ручної роботи з великою любовью та тільки з натуральних та якісних інгридієнтів.

"Хто ми?" - хочеться запитати. Так? Отже - Ми - це сімя-засновниця по-Домашньому смачних напівфабрикатів в складі професійного шеф-кухаря Тамари (мама) з великим досвідом роботи в різних закладах Києва на гарячому, холодному процесах та керуючих посадах; і Олександра (тата) - з великим досвідом роботи в ресторанах Києва від офіціанта до керуючого мережею закладів. Тобто довершеність смаку та якісне обслуговування ми гарантуємо! Також в нашій команді є наймолодший - Назар (син 5 р.) - головний дегустатор Дитячого меню, та помічник тата і мами.
Сімейна справа залишається улюбленим заняттям і приносить величезне задоволення, оболиво бачучи ваші відгуки, слухаючи приємні слова по телефону чи при доставці.  
Саме у нас по-Домашньому смачні та натуральні напівфабрикати:
 - Пельмені
 - Вареники
 - Равіолі
 - Млинці
 - Котлети
 - Зрази
 - Голубці
 - Перець фарширований
 - Сирники
 - Дитячі кольорові Пельмені
 - Дитячі Котлети з овочами
З доставкою по Києву та передмістю (Софіївська Борщагівка, Петропавлівська Борщагівка, Чайки, Вишневе, Боярка, Святопетрівське, та все що поруч).
Готуємо самі на професійній кухні з використанням всіх санітарних норм, правил і рекомендацій, з любов'ю і великим досвідом!
Для приготування використовуємо тільки натуральні інгредієнти: свіжозмелене м'ясо, кілька видів борошна - борошно вищого гатунку, борошно грубого помолу, та борошно з твердих сортів пшениці - Semola. Натуральні спеції, сіль морську, овочі та ягоди, очищена артизіанська вода, овочеві соки для кольорових пельменів.
   Ручне ліплення! З любов'ю